• Почетак

Промоција књиге „Трагачи истине“ аутора Велибора Момировића

Почетком недеље, у Народној библиотеци „Симеон Пишчевић“ у Шиду, одржана је промоција књиге „Трагачи истине“, аутора Велибора Момировића родом из Баточине, а срцем из Адашеваца где и данас живи.

Промоција књиге „Трагачи истине“ аутора Велибора Момировића

Инспирисан истинитим причама које је забележио током свог дугогодишњег рада у такси служби, аутор поменуте књиге поделио је са нама неколико животних путева својих клијената који су дали своју сагласнот да се њихове патње, чежње, страхови и недостижне љубави пренесу на папир и сачувају од заборава.

Промоција књиге „Трагачи истине“ аутора Велибора Момировића

На веома осећајан начин дочарао је публици колико су, може се рећи „исповести“, утицале на његов живот, те је себи обећао да ће им једном приликом дати и корице, односно написати књигу о њима, како би остала успомена на узајамну емпатију која је владала док „машина на точковима ради“.

Промоција књиге „Трагачи истине“ аутора Велибора Момировића

Уз пријатне звуке гитаре, музичке уметнице Бојане Вуцоње, вече је одисало атмосфером искрених и истинитих нота, на чему се аутор посебно захвалио, те је изразио жељу да након објављивања нове књиге која је у припреми, поново гостује у Библиотеци.

• Created on .