• Почетак
  • Новости

Покрајински секретаријат за културу, јавно информисање и односе с верским заједницама - Свечана додела уговора

У Свечаној сали Библиотеке Матице српске, покрајински секретар за културу, јавно информисање и односе с верским заједницама Драгана Милошевић, уручила је уговоре корисницима, који су добили средства на конкурсу за финансирање/суфинансирање пројеката савременог стваралаштва у АП Војводини у 2021. години, у области књижевног стваралаштва и издаваштва, као и за суфинансирање набавке књига, других публикација и електронских књига, за јавне и општинске библиотеке.

У име Народне библиотеке „Симеон Пишчевић“ Шид, уговоре је примила Славица Варничић, директор Библиотеке.

Опредељена средства су неупоредиво већа у односу на претходне године, што ће утицати на побољшање набавке књижнe грађе.