Изложба КЛИКОМ ДО ЗАВИЧАЈА

У жељи да се посветимо нашим најмлађим корисницима, осмислили смо иновативан начин да се одржи дечја радионица у време када већа друштвена окупљања нису могућа.

Изложба која је пред Вама, резултат је сарадње са ученицима првих разреда основних школа шидске општине. Ученици су слањем својих радова у електронском формату на тему „Кликом до завичаја“ обогатили хол Библиотеке за једну нову изложбу, те на веома креативан начин показали шта за њих значи завичај, а ми смо уз њихову сагласност то поделили са Вама.

Циљ изложбе је био да откријемо како најмлађа популација доживљава свој завичај и колико је свесна значења те речи. Резултат заједничке сарадње показао је да се деца у овом узрасту најлепше осећају у удобности своје најуже околине, односно породичне куће, дворишта и улице.

Захваљујемо се свим учесницима на сарадњи и представљамо кратак видео заједничке изложбе.