Нова Шидина

Нови, седамнаести број "Шидине", часописа за културу, у издању Културно образвног центра Шид, представљен је у сали Народне библиотеке "Симеон Пишчевић" Шид 14.маја 2019.године.

Нова Шидина

По уобичајеном редоследу о овом издању су говорили Срђан Малешевић, директор Културно образовног центра, Радивој Лазић, уредник часописа и на крају аутор теме броја (Стеван Милисавац 1915-1997) Душан Лукић.

Наравно, и овог пута су се присутнима представили и аутори других прилога у часопису-Ђорђе Воларевић, Драган Папрић, Ивица Кубик, Ђурица Еделински...

Нова Шидина

А да вече не би запало у монотонију речи побринуо се Урош Дојчиновић (иначе и редован аутор текстова у Шидини), наш истакнути гитариста, музиколог, композитор, педагог и публициста, својим извођењем музичких нумера на гитари.