ШИДСКО НЕБО

У оквиру програма обележавања 6.децембра, Дана ослобођења Шида, у сали Народне библиотеке "Симеон Пишчевић" Шид 3.децембра 2018. одржано је књижевно вече на ком је представљена књига "Шидско небо", аутора Недељка Терзића.

ШИДСКО НЕБО

О књизи је говорио Срђан Малешевић, директор Културно образовног центра Шид, појаснивши да она обухвата теме , како се из наслова да и наслутити, из шидског поднебља.

Како у уводу књиге каже сам аутор, реч је о избору репортажа објављених у "Сремским новинам", а осим ове књиге аутор је причао и о другим својим остварењима и свом раду у новинарству. Као издавач ове књиге потписује се Културно образовни центар Шид.

ШИДСКО НЕБО

Један од организатора овогодишњег обележавања овог значајног датума из историје нашег града, осим Културно образовног центра Шид, је и Народна библиотека "Симеон Пишчевић" Шид.