ИЗЛОЖБА РАДОВА МЛАДИХ МЛАДЕНОВЦА

У периоду од 27.новембра до 4.децембра 2018.године, у просторијама Народне библиотеке "Симеон Пишчевић" Шид биће изложени радови младих стваралаца из Младеновца.

ИЗЛОЖБА РАДОВА МЛАДИХ МЛАДЕНОВЦА

Ова, годишња, изложба представља завршни део пројекта "Промоција стваралаштва младих са територије Градске општине Младеновац", који Асоцијација за подршку науке, културе и уметности "Noumena" реализује под покровитељством Градске општине Младеновац.

На изложби су представљени радови настали током 2018.године, а пројекат је реализован с циљем да афирмише и промовише стваралаштво младих из овог града..Аутор изложбе је Наташа Василић.

ИЗЛОЖБА РАДОВА МЛАДИХ МЛАДЕНОВЦА

Осим ове изложбе у Библиотеци је на дан отварања одржана и радионица са ученицима из шидских основних школа.