САЈАМ КЊИГА

И овогодишњи Сајам књига у Београду посетили су библиотекари Народне библиотеке "Симеон Пишчевић" Шид. У организацији Културно образовног центра у Шиду обезбеђен је аутобус за превоз заинтересованих грађана са подручја наше општине, којих увек има.

САЈАМ КЊИГА

Осим куповине нових наслова за нашу библиотеку, овог пута смо и додатно заинтересовани за излагања на Сајму. На штанду Академске књиге налази се и књига коју је Народна библиотека "Симеон Пишчевић" Шид, заједно са овом издавачком кућом издала. Реч је о пронађеном рукопису Симеона Пишчевића, а књига носи назив "Историја српског народа". Па је овим путем ми и препоручујемо.