ПОЧЕЛА ДЕЧЈА НЕДЕЉА

И ове године обележавамо Дечју недељу. У сали Народне библиотеке "Симеон Пишчевич" Шид 1.октобра 2018, у 12 сати, отворена је изложба кофера под називом "Возоплов". Ауторка маштовитих кофера је Надица Јосимовић.

Ту је још једна изложба, изложба фотографија која носи име "Необично путовање", а аутор је Урош Петровић.

ПОЧЕЛА ДЕЧЈА НЕДЕЉА

Отварању ових изложби, што је уједно било и отварање Дечје недеље у Шиду, присуствовали су ученици петих разреда шидских основних школа, са својим наставницима ликовног васпитања. А све присутне поздравили су Срђан Малешевић, директор Културно-образовног центра Шид и његов сарадник Цветин Аничић.

Изложба ће бити постављена до краја Дечје недеље.