МОЈИ ПАЦИЈЕНТИ И ЈА

"Током 40 година практиковања породичне медицине, упознао сам многе пацијенте, и дивне и мудре људе, и пуно сам научио од њих. Стварно сам научио дубоко у моме срцу, да су сви људи једнаки и да сви имамо тако јединствену нашу хуману, људску душу"-речи су којим почиње представљање своје књиге др С.Мике Нешковић.

МОЈИ ПАЦИЈЕНТИ И ЈА

У сали Народне библиотеке "Симеон Пишчевић" Шид 8.јуна 2018.године представљена је књига под називом "Моји пацијенти и ја" поменутог аутора, која се састоји од, како сам аутор каже, мудрих и лепих мисли које је чуо од својих пацијената.

Био је то интересантан приказ књиге и сусрет са старим познаницима с обзиром да је аутор родом из Шида, а већ деценијама живи у Америци.