Годишња скупштина

Овогодишњи домаћини Годишње скупштине Подружнице библиотекара Срема биле су колеге из Пећинаца.

Годишња скупштина

По уобичајеном редоследу анализиран је рад у прошлој години а своја излагања су имали и гости из Београда. Дејан Ристић, историчар, представио се са темом "Библиотеке и културно наслеђе" а Татјана Брзуловић Станисављевић била је задужена за дружење "С писцем у подне".

Кроз програм је водила Ружица Станковић, председник Подружнице, о 54.Сабору библиотекара Срема причала је Вера Новковић. Са последњим бројем"Годишњака" колеге је упознала Милијана Дмитровић
Торма.

Годишња скупштина

Као и увек, Скупштини су присуствовали и представници Народне библиотеке "Симеон Пишчевић" Шид. Чланови редакције часописа "Годишњак библиотекара Срема" , фотографијом за сећање, овековечили су овај догађај.