УСАМЉЕНО ДРВО

По други пут Народна библиотека "Симеон Пишчевић" Шид је организовала представљање књиге младог писца Пеђе Настасића.

Овог пута била је то књига "Усамљено дрво". Промоцији у петак 17.новембра 2017. присуствовали су познаваоци Настасићевог писања , родбина и пријатељи.

УСАМЉЕНО ДРВО

Иако рођен у Сомбору, Настасић се условно може сврстати и међу наше завичајне ствараоце, с обзиром на чињеницу да му је мајка Шиђанка, а он се радо враћа тим својим коренима. Отуд и жеља да књигу представи и у нашем граду.

О књизи је говорио др Миливоје Млађеновић, док је поједине одломке из овог дела читала Љубица Момчиловић.

Задовољни пријемом у Библиотеци, гости су заказали нови сусрет неким другим,исто тако лепим поводом.