ПЕСНИЧКО ДРУЖЕЊЕ ВИШЊИЋУ У ЧАСТ

Овогодишње песничко дружење у част Филипа Вишњића започето је, а где би друго негу- у библиотеци. Гости 38. Вишњићевих дана су се у поподневним часовима 4. новембра 2017. окупили у просторијама Народне библиотеке "Симеон Пишчевић" Шид.

Био је то сусрет мање-више већ старих другара, који се окупљају у оваквим приликама. Домаћини овогодишњих књижевних сусрета били су Срђан Малешевић, директор Културно-образовног центра Шид и Славица Варничић, директор Народне библиотеке "Симеон Пишчевић" Шид.

ПЕСНИЧКО ДРУЖЕЊЕ ВИШЊИЋУ У ЧАСТ

У опуштеној атмосфери дружење је настављено у једном ресторану, где су песници читали своје песме, размењивали искуства и растали се прижељкујући скоро виђење. Како то увек бива, учесницима су подељена пригодна признања.

До новог сусрета!