Изложба минијатура - Народна библиотека - Симеон Пишчевић - Шид

Надређена категорија: ROOT Категорија: Новости Аутор Народна библиотека

Изложба минијатура

У организацији Еколошког покрета из Шида, у просторијама Народне библиотеке "Симеон Пишчевић" Шид приказана је интересантна изложба минијатурних једрењака и бродова ,реплике онима из 17 и 18.века, израђених на љусци од ораха. Ту су били и нешто већи бродови, као и други предмети израђени од природних материјала.

Изложба минијатура

Штета је да ову интересантну изложбу није видело више наших суграђана с обзиром да је поставка била само један дан, у петак 7.јула. Верујемо да ће аутор Мирко Беркеш "наћи пут" и до заинтересованих купаца.