РЕПУБЛИКА СРПСКА КРАЈИНА - државна документа

Књига под називом "РЕПУБЛИКА СРПСКА КРАЈИНА-државна документа" аутора Ратка Личине, представљена је у Народној библиотеци "Симеон Пишчевић" Шид 30.јуна 2017.године. Промоција је била у организацији Општине Шид, Удружења "Истина"Шид, Културне заједнице Крајина из Београда и Библиотеке.

Десетотомна књига је уствари хронологија догађаја у Крајини, поткрепљена документима (десета обрађује избеглиштво) и она треба да сачува од заборава петогодишње постојање Републике Српске крајине.