Годишња скупштина библиотекара - Народна библиотека - Симеон Пишчевић - Шид

Годишња скупштина библиотекара

Надређена категорија: ROOT Категорија: Новости Аутор Народна библиотека

bibliotekari1

Овогодишње дружење библиотекара Срема одржано је у мају, за разлику од уобичајеног термина у јуну месецу. Наиме, Подружница библиотекара Срема и Народна библиотека "Др Ђорђе Натошевић" из Инђије били су организатори Годишње скупштине Подружнице, која је организована 18.маја у просторијама ове библиотеке.

У улози домаћина и водитеља кроз програм биле су Бранислава Танасић, в.д. директор Народне библиотеке "Др Ђорђе Натошевић" и Ружица Станковић, предсеник Подружнице.

Овогодишњу скупштину, да тако кажемо, отворио је својом беседом професор др Александар Јерков из Универзитетске библиотеке "Светозар Марковић" Београд. Рекли би смо емотивна, садржајна и поучна беседа.

bibliotekari2

У оквиру уобичајеног дневног реда подсетили смо се на активности библиотека Подружнице током прошле године. Дружили смо се с писцем у подне.Овог пута била је то Ана Берта из Инђије.

Лепо време и пријатна атмосфера побудили су жељу библиотекара за што скоријим дружењем.